خرید لباس و کالا از ترکیه با کمترین کارمزد و هزینه ارسال رایگان به ایران

این لباسها در فواصل زمانی کوتاه تغییر میکنند و بر اساس ترندهای روز و نیاز هر فصل، پکیجهای جدیدی اضافه میشوند. با تغییر فصل و پیش از رونمایی لباسهای جدید، لباسهای فصل گذشته به انبارها فرستاده میشوند که بسیاری از آنها بدون بستهبندی هستند. برای نمونه کاپشنها، شلوارهای مردانه، لباسهای راحتی و به همین ترتیب تمام لباسها در دستههای مشخص جدا و بستهبندی میشوند.

تمام این محصولات در قالب لباس کیلویی به فروش میرسند. فروش لباس کیلویی گرید A، بدون بستهبندی اورجینال انجام میشود. یکی از دلایل عدم وجود بستهبندی یا پکیج اورجینال، خارج شدن این محصولات از بستهبندی برای نمایش در رگال و ویترین فروشگاههای خارجی است. تنها تفاوت این دودسته لباس کیلویی در نوع بستهبندی است. در نیلاتن حرف اول را تنوع و کیفیت محصولات می زنند از نظر ما هر مشتری که وارد فروشگاه اینترنتی لباس زیر نیلاتن می شود نباید دست خالی خارج شود و از این رو تمام سعی ما تامین نیاز یکایک شما با هر سلیقه ای است.

ابتدا مجموعه ما لباسها را در تعداد بالا از فروشگاههای معتبر اروپایی و آمریکایی خریداری و وارد ایران میکند. مدبینا هیچ تامین کننده ای ندارد و تمامی اجناس موجود در فروشگاه ، متعلق به خود مدبینا بوده و همین تسهیلات باعث ارسال فوری مرسوله با کمک پست پیشتاز بدون فوت وقت و همچنین عدم اخذ هزینه ی گزاف و اضافی برای مشتری میشود که با توجه به سبک زندگی سریع و بدون وقفه ی امروزی، میتوان از آن بعنوان یک مزیت بزرگ نام برد. دلیل واضح دیگر برای خرید از مدبینا تحویل سریع، بی دردسر و البته تعهد و مسئولیت پذیری بعدی آن است که اعتماد را آسان و خرید را تبدیل به افتخاری برای ما و تجربه ای شیرین برای شما میکند.

از نظر طراحی، برخی از لباسهای بچه گانه مناسب هر سنی نیستد چون مخاطراتی را با خود به همراه دارند. همچنین با هر بار شستشو شکل و یا رنگ خود را از دست نمی­ دهند. با توجه به انواع مختلف لباس زنانه، پارچههای مختلفی نیز به تناسب هر مدل برای دوخت آن به کار میرود. علاوهبر این، بسیاری از تولیدکنندگان پوشاک فعال در سایر شهرها و استانهای کشور، یا حتی اغلب واردکنندگان پوشاک دارای دفاتر فروشی در تهران هستند که به شما امکان میدهند به راحتی کالای مدنظر خود را خریداری کنید. با مراجعه به منوی فروشگاه بیلیونی برند، شاهد دستهبندیهای مختلف هستید تا بهسادگی لباس کیلویی مدنظر خود را پیدا و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید