راهنمای خرید لباس زیر برای آقایان و خانمها – زیرپوش ضدعرق تاپیک

روشا یکی از مراکز خرید واقع در خیابان نیاوران است و جز اولین مراکز خریدی است که شما هیچ حد و مرزی میان فروشگاهها نمی توانید ببینید. این مجتمع دارای ۳ طبقه پارکینگ بوده که از ساعت ۱۰ صبح تا بامداد ساعت کاری دارد. از کلاه تا جوراب را میتوانید در مدیسه تهیه کنید. با مراجعه به منوی فروشگاه بیلیونی برند، شاهد دستهبندیهای مختلف هستید تا بهسادگی لباس کیلویی مدنظر خود را پیدا و خریداری کنید.

در واقع اجناسی که در The Bali Tailor به فروش میرسند، مشخصا گردشگران تور بالی را هدف قرار داده است، چون بسیاری از لباسهای این فروشگاه خیلی به درد خود بالی نمیخورند. متخصصان این برند با بررسی سایزبندیهای مختلف به ۹ گروه سایزی اختصاصی رسیدهاند که اعتقاد دارند در این ۹ سایز بندی، میشود برای بیش از ۹۵ درصد آقایان کت و شلوار تهیه کرد. انواع و اقسام فروشگاههای مختلف در این مرکز خرید وجود دارد و به زودی سالنهای بزرگی در این مجتمع دایر میشود که پذیرای مراسمهای خاص شما میشود. لوگوی استقلال که بر روی لباس سوم استقلال نقش بسته، بسیار با کیفیت است و با هر بار شستوشو هیچ وقت از بین نمیرود.

برای مثال برای طول عمر و حفظ کیفیت و همچنین نکات بهداشتی لازم است که لباس زیر خود را با دست بشویید و برای شستوشو از آب سرد و صابون مخصوص و آنتی باکتریال استفاده کنید. همانطور که می­دانیم، هواداران تیم استقلال، برای اینکه نشان دهند چقدر این تیم و بازیکنانش برایشان مهم است، لباس­های آن­ها را به تن می­کنند. تمامی فروشگاه ها به صورت گستردهای به یک دیگر وصل هستند و از هیچ پوشش دیواری برای جدا کردن فروشگاه ها و محصولات مختلف استفاده نشده است.

علاوه بر تمامی خدمات فروشگاهی این مجتمع بسیار بزرگ دارای کافی شاپ، رستوران و شهربازی نیز هست. تیم استقلال جزء معدود تیمهایی است که کیت بسیار جذابی دارد و همیشه از بهترین کیتهای خود برای سپاسگذاری از زحمات بازیکنان و هواداران رونمایی میکند. برای هواداران استقلال، تهیه­ی لباس با­کیفیت و مناسب جزء مسائل مهمی است که پیدا کردن آن می­تواند ساعت­ها وقتشان را بگیرد. این نکته را در نظر داشته باشید که این نوع پوشش را با لباس رسمی اشتباه نگیرید! به جرات می توان بیان کرد که فروشگاه فوق یکی از بزرگ ترین فروشگاه ها در ترکیه است.

دیدگاهتان را بنویسید