سالست فروشگاهی برای آقایان است

باشد، حتی میتوانید از ستهای ورزشی هم استفاده کنید. لباس مردانه اسپرت یکی از پرکاربردترین مدلهای لباس محسوب میشود زیرا معمولا افراد برای کارهای روزمره میتوانند از آن استفاده کنند و حس راحتی را تجربه کنند. افتخاری همچنین درباره مزون های خانگی و شبکه زیرزمینی تولید و عرضه پوشاک تصریح کرد: این فروشگاهها نیز به نوعی مشاغل سیاه محسوب میشوند که هیچ مالیاتی پرداخت نمیکنند و امکان نظارت بر عملکرد آنها نیست. در این پاساژها اکثرا لباس های اسپرت یافت می شود. وی با بیان اینکه از زمان ممنوعیت واردات پوشاک از سال ۱۳۹۷، به جای تولید کننده، قاچاقچی بیشترین استفاده را برده، تصریح کرد: نوع قاچاق مکرر در حال تغییر است و به غیر از کالاهای فیک و کالاهای کیلویی که از بنگلادش وارد می شد، میتوان به قاچاق به صورت فروش اینترنتی از طریق خرید آسان از کشورهای همسایه اشاره کرد.

به گفته وی علاوه بر کاهش خرید دهکهای پایین جامعه، دهکهای بالا هم به صورت اینترنتی لباسهای خارجی سفارش و درب منزل تحویل میگیرند، بنابراین نظارتی بر کالاهای قاچاق نیست. از تیرماه اعلام شد با برندهای محرز قاچاق برخورد میشود و به مراکز تجاری نامه ابلاغ شد، اما این برندها همچنان مشغول فعالیت هستند.

روشهای مختلفی برای تهیه لباس وجود دارد که یکی از سادهترین آنها خرید اینترنتی لباس مردانه ارزان قیمت است که به خریداران این امکان را میدهد که مدلهای گوناگون را مورد بررسی قرار دهند و سپس بهترین خرید را انجام دهند. شورت مردانه نیز انواع متنوعی مثل اسلیپ، شورت باکسر، شورت پادار کوتاه و پادار بلند دارد که آقایان میتوانند بسته به سلیقه یا نیاز خود سراغ یک یا چند مورد از این موارد بروند. قیمت کت و شلوار این برند از ۲٫۶۱۸٫۰۰۰ تومان آغاز شده و تا ۴٫۶۲۰٫۰۰۰ تومان ادامه دارد. این فروشگاه فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به عنوان نمایندگی فروش آنلاین برندهای شناخته شده ترک در ایران محصولاتی را روانه بازار کرد.

وی در پایان با اشاره به نامگذاری سال به عنوان مانع زدایی، تصریح کرد: امسال تولید کنندگان شاهد هیچ مانع زدایی نبودند. بعد از چاپ هم با شرکت های مختلفی به عنوان تولیدکننده اصلی پوشاک قرارداد بست. نیم تنه های اسپرت برای نشان دادن عضلات شکمی و تاپ های ورزشی برای آزادی حرکت شانه ها بسیار مناسب ترند. این پاساژ یکی از مراکز معروف خرید کفش های برند و لباس مردانه است.

دیدگاهتان را بنویسید