فروشگاه اینترنتی پوشاک کوهستانی گرگان، خرید لباس زنانه

اما برخی از کالاها امکان ارسال بلافاصله را ندارند و کاربران باید بیش از روال معمول برای دریافت آنها انتظار بکشند. در مقابل، راهنمای سایز چندان دقیق نیست، اما امکان بازگشت هفتروزۀ کالا باعث شده است که در این مورد، دغدغه چندانی برای کاربران وجود نداشته باشد. این لوگو به شکل یک دایره با کادری آبی رنگ است.

این مجتمع تجاری دارای ۱۰ طبقه واحد تجاری و اداری است. این مرکز خرید دارای ۴ طبقه تجاری و ۵ طبقه اداری میباشد. این مرکز خرید دارای ۱۷ طبقه میباشد که ۴ طبقه آن به طور کامل فروشگاه است و ده طبقه پارکینگ است در نتیجه هیچ نگرانی برای پیدا کردن جای پارک نخواهید داشت. رستوران ها و کافی شاپ های بسیار دنج و زیبای این مجتمع نیز محلی بسیار مناسب برای سپری کردن اوقات فراغت و رفع خستگی است. علاوه بر این در این مرکز خرید رستوران و کافی شاپ نیز وجود دارد که برای رفع خستگی و استراحت میتوان مدت زمانی در آن جا سپری کرد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه و کاهش قدرت خرید مردم را دلیل اصلی این وضعیت عنوان کرد و گفت: وقتی فروشگاه داران زمستان مناسبی نداشتند، سرمایهای هم برای خرید کالای جدید برای شب عید ندارند. برای تابستان هم میتوانید شلوارک و تی شرت و پولوشرت مردانه بخرید و با کفش های ورزشی مردانه استایل خود را حفظ کنید. به همین دلیل این نوع لباس، کاربردهای متفاوتی دارد و بسته به مدل؛ هم بهعنوان لباس اسپرت دخترانه و هم به عنوان لباس مجلسی مورد استفاده قرار میگیرد. پارکینگ این مجموعه در زیر زمین قرار دارد.

این مجتمع دارای ۳ طبقه پارکینگ بوده که از ساعت ۱۰ صبح تا بامداد ساعت کاری دارد. علاوه بر فروشگاههای متفاوت این مجتمع دارای شهربازی، رستوران، سالن سینما، کتاب فروشی، خانه کودک نیز هست. علاوه بر تمامی خدمات فروشگاهی این مجتمع بسیار بزرگ دارای کافی شاپ، رستوران و شهربازی نیز هست. علاوه بر فروشگاه، آرایشگاه، رستوران و کافی شاپ از دیگر خدماتی است که این مرکز خرید برای بازدیدکنندهها ارائه میدهد. در طبقه رویال این فروشگاه چندین بوتیک و جواهر فروشی به تازگی افتتاح شده و علاوه بر آن رستوران و کافی شاپ بسیار لوکسی در آن جا به چشم میخورد که برای بازدیدکنندگان بسیار جذاب است.

دیدگاهتان را بنویسید