لباس بچه گانه مدل های جدید و شیک با پرداخت در محل : شمال مال

سه رنگ مشکی، طوسی و سفید جزو محبوبترین رنگهای لباس زیر مردانه به شمار میروند. پس همیشه و قبل از خرید از سایت لباس بچه گانه به جدول راهنمای اندازه که در صفحه هر محصول وجود دارد، دقت کنید و آن را با اندازه فرزند خود مقایسه کنید. یا سوتینی انتخاب شود که از زیر لباس دید نداشته باشد و سینهها را سفت تر و برجستهتر نشان دهد. اگر علیرغم توجه به اندازههای ثبت شده در جدول سایز، بین دو سایز مردد هستید، توصیه میکنیم یک سایز بزرگ تر را انتخاب کنید.

اکثر مردان دنیا، فارغ از سن یا سلیقه ای که در لباس پوشیدن دارند، چندین زیرپوش مردانه را در کشوی لباس های خود دارند. تجربه نشان داده شرکتهای تولید کننده از استاندارد خاصی پیروی نمیکنند و معمولاً شمارهها و سایزبندی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. پس برای اینکه دچار چنین مشکلاتی نشوید، لطفاً پس از و پیش از اولین استفاده، حتماً آن را با استفاده از مواد شوینده مخصوص کودک بشوئید. شاید در اطراف خود کسانی را سراغ داشته باشید که معتقدند لباس نو پیش از اولین استفاده نیازی به شستشو ندارد. اگر خود شما هم چنین تفکری دارید توصیه میکنیم که لااقل این موضوع را در مورد فرزند خردسال خود به کلی فراموش کنید.

حتما خیابان بهارستان را میشناسید. شما با خرید لباس سوم استقلال که به رنگ مشکی است میتوانید علاوه بر فعالیتهای ورزشی در محافل و جمعهای دیگر هم آن را با لباس دیگری ست کنید و خیلی خوش استایل ظاهر شوید. به عوان یک قانون کلی برای خریدهای اقتصادی، بهتر است در مواقع حراج، علاوه بر رفع نیاز فعلی، لباسهایی با ابعاد یک یا دو سایز بزرگتر از سن فعلی کودک خود، بخرید.

مثلاً اگر سن فرزند شما یکساله هست، سایزهای مناسب یک بچه 18 ماهه یا دو ساله را انتخاب کنید. با این کار ضمن تقبل هزینه کمتر و بهره مندی از یک تخفیف خوب و ارزشمند، با توجه به سن فرزند خود یک لباس کودک ارزان قیمت و مناسب فصل مشابه در سال بعد تهیه نموده اید. اما تعداد مغازه های لباس مردانه آن زیاد است. یکی از مزیت های شروع فصل پاییز ، تخفیف ها و فروش های فوق العاده ایست که موقعیت مناسبی برای خرید ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید