مرکز خرید لباس در تهران : معرفی بهترین مراکز خرید لباس در تهران

این مجتمع دارای رستوران، کافی شاپ و سوپر مارکت میباشد اما علاوه بر این در اطراف مجتمع الماس ایران، رستوران و کافی شاپهای بسیار زیادی نیز وجود دارد. اگر به دنبال کالاهایی بسیار لوکس هستید و قیمت آن برای شما مهم نیست حتما سری به مرکز خرید الماس ایران واقع در شرق تهران، بزنید. اگر از طرفداران مراکز خرید با تنوع بالا و شلوغ هستید و دوست دارید به همه کالاها در یک مرکز خرید دسترسی داشته باشید، بازار سنتی ستارخان یک گزینه خوب برای شما محسوب میشود که قیمت و کیفیت کالاهای آن مطلوب است. اگر از بالا تا پایین یکرنگ بپوشید (بهخصوص مشکی)، از آنچه هستید هم لاغرتر به نظر میآیید.

برای یافتن فروشگاهی قابل اطمینان باید ابتدا از آن خرید کنید تا بتوانید از کیفیت محصولات آن فروشگاه مطمئن شوید. جدیدترین مدل لباس مجلسی دخترانه و زنانه ۱۴۰۱؛ هر مهمانی لباس مخصوص به خودش را می طلبد و اگر شما دارید این مطلب را مطالعه می کنید حتما به یک مهمانی رسمی دعوت شده اید، بدین منظور در این نوشته یک ژورنال کامل از لباس های مجلسی شیک را برای شما قرار دادهایم تا با یک انتخاب آسان مشکل لباستان را حل کنید. هر ساله سایت اینترنتی دربی شاپ لباس استقلال جدید را به عنوان اولین فروشگاه موجود کرد امسال نیز به محض رونمایی لباس استقلال 2022 در سایت ما به عنوان اولین فروشگاه به فروش خواهد رسید.

🌹 در این نوشته آلبومی کامل از ۲۵ مدل لباس مجلسی دخترانه ۱۴۰۱ که شامل طرح های زنانه 2022 نیز بود را مرور کردیم، اگر پیشنهادی دارید حتما آن را از بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید. مجموعه اداری تجاری گالریا دارای زمینی به مساحت ۳۱۹۵.۵۰ متر مربع، ۱۵ طبقه جنوبی و ۱۷ طبقه شمالی را داراست که مجموعه تجاری دارای ۸ طبقه زیر همکف و ۶ طبقه بالای همکف که ۵طبقه آن دارای واحد های تجاری با مجموعه ۵۵ واحد و ۲ طبقه غذایی شامل رستوران منحصر به فرد در طبقه ۶ به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۵۸۰ متر مربع تراس با سقف متحرک میباشد.

مجتمع تجاری اداری رویال سعادت آباد در زمینی به وسعت بیش از ۳۷۰۰ متر مربع دارای ۲ طبقه تجاری شامل ۵۰ واحد تجاری، ۸ طبقه اداری شامل ۵۶ واحد لوکس اداری، ۱ طبقه فودکورت لوکس دارای تراس بزرگ، ۷ طبقه پارکینگ هوشمند، ۶ آسانسور و ۴ پله برقی است. مجموعه اداری نیز دارای ۱۰ طبقه زیر همکف و ۷طبقه اداری میباشد که این دو مجموعه در امتداد یکدیگر قرار گرفته اند و از طریق رمپ پارکینگ در طبقه منفی ۵با یکدیگر ارتباط دارند. مجموعه زیربنای اداری و تجاری ۴۰۵۱۱.۸۳ متر مربع میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید