معرفی 10 فروشگاه برتر اینترنتی و آنلاین خرید لباس در ایران – Tjoor

با خرید از فروشگاه اینترنتی لباس زنانه پُرُوِ میتونی در تهران تا 5 کالا رو با طرح و سایزهای مختلف انتخاب کنی و همون روز هر جا که باشی اول پرو کنی و اگر مناسبت بود بخری ! با وجود همه این موارد مشکی معمولا در صدر رنگهای محبوب لباس برای پوشش بیرون و مانتو زنانه قرار داشته است. همه نوجوانها علاقهای به رنگهای روشن ندارند و برخی رنگهای خنثی یا تیره را ترجیح میدهند. مطمئن باشید پسر شما به غیر از رنگهای آبی، سفید و مشکی به رنگهای دیگر نیز علاقه دارد و از پوشیدن لباسهایی با رنگهای قرمز، نارنجی و صورتی استقبال خواهد کرد.

رنگ سفید آن نیز جوانی، پاکی و خلوص را تداعی می ­کند. پوشیدن لباس های یکسان احساس برابری نیز ایجاد می ­کند. وقتی یک لباس یکسان را هزاران نفر پوشیده و یک صدا فریاد می­ کشند، احساس می­ کنند با یکدیگر ارتباط دارند و می ­توانند با کمک هم کار بزرگی را انجام دهند. هواداران یک تیم عاشق رنگ تیم مورد علاقه خود می­ شوند.

شورت مردانه نیز انواع متنوعی مثل اسلیپ، شورت باکسر، شورت پادار کوتاه و پادار بلند دارد که آقایان میتوانند بسته به سلیقه یا نیاز خود سراغ یک یا چند مورد از این موارد بروند. انواع شلوار پارچهای، جین و شلوار ورزشی، انواع سویشرت، پلیور، ژیله یا جلیقه، کت مردانه رسمی، کت تک اسپرت و غیره هم از دیگر لباسهای مردانه پرطرفدار هستند که به خوشتیپ شدن شما کمک میکنند. کارول دیویدسون، بنیانگذار مد و مشاور در نیویورک میگوید: «از خود بپرسید که آیا این لباس نیاز به مراقبتهای ویژه هنگام استفاده و شستوشو دارد و مثلا اگر قرار است من ٣٠ دلار برای خرید این لباس هزینه کنم، آنگاه شستوشوی این لباس راحت است یا اینکه رنگ میدهد و شستن آن بسیار سخت است و این یک نشانه بر مطمئنبودن الیاف استفادهشده در آن است.

این تیم در چند بازی از رنگ های دیگری نظیر مشکی، زرد و نقرهای هم استفاده کرده، اما رنگ اصلی آن آبی بوده و تا کنون به جز کم رنگ یا پر رنگ شدن تغییری نیافته است. گاهی اوقات شکست یا پیروزی تیم، تأثیراتی بر جنبه های زندگی طرفداران دارد. تیشرت آستین کوتاه استقلال نسبت به بقیه ست های هواداری، طرفداران بیشتری دارد. رنگ و طرح لباس هم برای بازیکنان و هم برای طرفداران تیم اهمیت زیادی دارد. اهمیت دادن به بدنتان بعد از یک فعالیت ورزشی با پوشیدن یک سوییشرت اسپرت، گزینه قابل تاملی است که هر ورزشکار بعد از سرد کردن بدن باید به آن اهمیت بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید