شرایط و نحوه اجاره خودرو در کیش با چک و بدون چک

شما می‌توانید برای سفر به تمام نقاط ایران از خودروی شخصی خود استفاده کنید بنابراین شاید نیازی به اجاره ماشین نباشد اما در جزیره کیش و قشم که انتقال خودرو دارای هزینه جداگانه‌ای است بردن خودروی شخصی مقرون‌به‌صرفه نخواهد بود.

بنابراین بهترین راهکار در این شرایط رنت ماشین در کیش خواهد بود. با اجاره خودرو در این جزیره می‌توانید کلیه مسیرها را با خودرویی لوکس و راحت سفر کنید و از امکانات این خودروها لذت ببرید.

جزیره کیش به دلیل اینکه منطقه آزاد است مملو از خودروهای لوکس خواهد بود بنابراین اگر فرصت سواری خودروهای لوکسی چون مازراتی و لامبورگینی را نداشته‌اید می‌توانید از این فرصتی که پیش‌آمده نهایت استفاده را برده و برای رنت ماشین در کیش اقدام کنید.

ارائه سند ملکی

یکی از راه‌های پرداخت ودیعه غیر نقدی در مجموعه هما گشت استفاده از سند ملکی است. با همراه داشتن یک سند معتبر ملکی می‌توانید اعتبار لازم کرایه انواع خود را به دست بیاورید. همچنین نوع سند ملکی هم هیچ اهمیتی ندارد.

البته باید دقت کنید که سند ملکی و سایر مدارک شناسایی متقاضی همگی باید تحت مالکین یک نفر باشند. یعنی امکان استفاده از اسناد دیگران برای کرایه خودرو در مجموعه وجود ندارد.

پرداخت با ارزهای رایج

مسافران خارجی برای پرداخت ودیعه نقدی نیاز نیست که ارز خود را به پول ملی تبدیل کنند. موسسه برای  اجاره خودرو در کیش شرایطی را فراهم کرده تا افراد با سایر ارزهای رایج نیز به خودرو مورد علاقه خود برسند. این افراد هر ارز رایجی که در دست داشته باشند، می‌توانند از آن‌ها برای ودیعه خودروی خود کمک بگیرند. معیار محاسبه ودیعه با ارزهای خارجی همان 10 درصد کل قیمت روز خودرو است. همچنین تعیین میزان ارز برای ودیعه کرایه ماشین طبق نرخ روز ارز انجام می‌شود.

طلا و سکه برای پرداخت ودیعه

کیشوندان یا مسافرین جزیره که به طلای زیادی دسترسی دارند، می‌توانند با طلاهای خود ودیعه ماشینشان را تامین کنند. از آنجایی که بیشتر متقاضیان اجاره خودرو در کیش مسافر هستند، کمتر از طلا برای پرداخت ودیعه استفاده می‌کنند. با این حال باز هم روش دیگری برای پرداخت ودیعه خودرو دارید تا بدون هیچ محدودیت یا استرسی از رانندگی در جزیره زیبای کیش لذت ببرید. در صورت استفاده از طلا برای پرداخت ودیعه غیر نقدی نیاز نیست که نگران سرقت باشید. ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که از سرمایه ارزشمندتان به خوبی مراقبت خواهیم کرد.

مدل‌های خودروی موجود در جزیره کیش

مجموعه هما گشت آمادگی دارد تا قدرت انتخاب بالایی برای کرایه ماشین در اختیارتان قرار دهد. در پارکینگ دفتر کیش هما گشت ماشین‌های جدید از برندهای مشهور خودروسازی‌های روز دنیا را خواهید یافت. همچنین برخی از خودروهای موجود در مجموعه در دسته ماشین‌های سوپر لوکس و کمیاب قرار می‌گیرند. با هما گشت لذت رانندگی با چنین خودروهایی را تجربه خواهید کرد.

اجاره ماشین ایرانی در کیش

همیشه همه افراد به دنبال ماشین‌های گران قیمت یا لوکس نیستند. برای مثال مسافران زیادی دوست دارند بعد بیرون آمدن از فرودگاه یک ماشین در اختیارشان باشد.

اجاره ماشین ایرانی در کیش از دیگر خدماتی است که هما گشت برای پاسخ به همه نیازهای مشتریان ارائه می‌کند. اگر قصد اجاره خودرو در کیش با قیمت مناسب را دارید، می‌توانید از ماشین‌های سدان و هاچ بک ایرانی مجموعه کمک بگیرید.

شرایط اجاره ماشین در کیش

اگر  تصمیم به اجاره خودرو ارزان در کیش  دارید باید یادآور باشیم که در این جزیره، به این دلیل که جز مناطق آزاد و بین‌المللی شناخته می‌شود خودرو ارزان ایرانی وجود ندارد و تمامی خودروها، در رده لوکس قرار دارند و می‌توانند با توجه به مقدار هزینه‌ای که در نظر دارید مناسب و مقرون به صرفه باشند. به همین دلیل ماشین سواری در کیش و رانندگی با ماشین‌های لوکس در این جزیره زیبا و آرام، قطعا رنگ متفاوتی به سفر شما می‌بخشد و برای مدت‌های مدید در ذهنتان به یادگار می‌ماند . شما برای اجاره ماشین در کیش، به یک قرارداد رسمی ما بین شرکت رنت خودرو و شخص اجاره کننده نیاز دارید. قراردادی که طی آن، شخص اجاره کننده در یک مدت تعیین شده ، ماشین مورد نظرش را از شرکت‌های رنت خودرو، اجاره می‌کند؛ لازم به ذکر است که این شخص باید پس از پایان مدت اجاره، ماشین را به شرکت بازگرداند. همچنین برای اجاره خودرو یک سری شرایط وجود دارد که تمامی آن‌ها در قرارداد رسمی ذکر می‌شود. به‌طور مثال پرداخت وجه ضمانت بابت رنت خودرو که پس از بازگرداندن ماشین، کل مبلغ به فرد اجاره کننده عودت می‌شود.
مدارک لازم برای اجاره ماهیانه خودرو در کیش
بعد از مراجعه به یک شرکت معتبر رنت خودرو، باید یک سری مدارک برای اجاره ماشین به شرکت ارائه کنید که در ادامه عنوان می‌کنیم :

• گواهینامه معتبر رانندگی گواهینامه  ( گواهینامه شما باید دارای اعتبار باشد)
• کارت ملی
• شرایط سنی (داشتن حداقل ۲۰ سال سن برای اجاره خودرو الزامیست)
• امانت گذاشتن مبلغ ۳ تا ۲۰ میلیون وجه نقد یا چک برای ضمانت
• پرداخت کل مبلغ یک روز اجاره ماشین مورد نظر
• پرداخت مبلغ ۳۰۰ هزار تومان بابت ضمانت خلافی. (به این صورت که باید مبلغ مشخص شده‌ای مابین صاحب خودرو  و رنت کار به حساب شرکت اجاره خودرو واریز گردد. سپس بعد از تحویل خودرو و متخلف نبودن، این مبلغ در عرض کمتر از ۱ ماه به حساب  شخص اجاره کننده باز گردانده می‌شود.)

پس از ارائه تمامی این موارد، یک قرارداد بین شرکت کرایه خودرو بدون راننده و شخص اجاره کننده تنظیم خواهد شد، که باید از این قرارداد تا زمان تحویل خودرو نگهداری کنید.

اجاره این خودرو ها بدون راننده می باشد . می توانید آنها را از قبل در بدو کیش رزرو کنید تا در زمان رسیدن به فرودگاه ، اتومبیل به شما تحویل داده شود و از همان لحظه در اختیار شما قرار گیرد و بتوانید با اتومبیل خود وارد جزیره شوید و به محل اقامت خود بروید. در جزیره نظارت بر روی شرکت های ارائه دهنده اتومبیل به قدری دقیق و منظم است که می توانید با خیال راحت این اتومبیل ها را کرایه کرده  و استفاده نمایید ، پس نگران پرداخت وجه ضمانت یا چک تضمین به این شرکت ها نباشید و همه چیز با قرار داد انجام خواهد شد.

قوانین رانندگی در کیش که مهم است 

  • بستن کمربند ایمنی در هنگام رانندگی حائز اهمیت است.
  • بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.
  • آلودگی صوتی به هر نحوی در جزیره ممنوع است.
  • جریمه ها ۲ برابر دیگر جاها محاسبه می گردد .
  • حداکثر سرعت رانندگی در جزیره ۵۰ کیلومتر در خط ساحلی و دیگر نقاط برابر با تابلو های نصب شده می باشد.
  • در خیابان ها و معابر و بلوارهای جزیره کیش دوربین کنترل سرعت نصب شده است و خودرو ها تحت نظارت پلیس می باشند.

مسئولیت خسارت وارد شده به اتومبیل از لحاظ بدنه / فنی / داخل اتاق / جریمه راهنمایی رانندگی و استفاده خارج از استاندارد مثل ورود به ساحل و شن و جاده های خاکی ورانندگی غیر استاندارد ، به عهده شخص کرایه کننده اتومبیل می باشد و مدارک و وجه تضمین تنها در صورت سلامت خودرو برگردانده می شود. شما میتوانید در صورت بروز و مشاهده هر گونه مشکل و ایراد در این اتومبیل ها با شرکت تماس گرفته و به آنها اطلاع دهید تا خدمات رسانی کنند و حتی اتومبیل را با اتومبیل دیگری جا به جا کنند و در مجموع اگر استفاده استاندارد و مناسبی از اتومبیل صورت گیرد جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و قطعا از کرایه آن در سفر خود لذت خواهید برد.

در خصوص مسیریابی در جزیره کیش اصلا نباید نگران این باشید که گم می شوید یا محل مورد نظر را پیدا نمی کنید زیرا اکثر خودروها مجهز به سیستم مسیریاب ماهواره ای و نقشه جی پی اس هستند ، بعلاوه اگر به تابلوها توجه داشته باشید امکان ندارد که مسیر خود را پیدا نکنید زیرا جزیره کیش ابعادی برابر با ۹ کیلومتر عرض و ۱۰ کیلومتر طول دارد و به راحتی مسیرتان را خواهید یافت.

دیدگاهتان را بنویسید